Philips Tasarım: yenilik için yaratıcı bir güç

Philips Tasarım'da, insanların ihtiyaçlarını ve arzularını sadece bunların ne olduğunu tam olarak anladığımızda karşılayabileceğimizi biliyoruz. Bu nedenle, her zaman hedef kitlemizi olabildiğince iyi tanıyarak başlarız: öncelikleri, değerleri, fikirleri, sevdikleri ve sevmedikleri. Bu anlayışla, uluslararası, çok taraflı ve farklı tasarım ekibimiz, insanların ihtiyaçlarını öngören gerçekten ilgili çözümler sunar, beklentilerini aşar ve müşterilerimizin iş hayatındaki başarısını geliştirir.

 
Önemli gerçekler

  • Dünyadaki en büyük tasarım organizasyonlarından biri
  • Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika'da 8 stüdyo
  • Her yıl 50'den fazla tasarım ödülü
  • 550'den fazla profesyonelden oluşan yaratıcı bir güç
  • 60 Fortune 500 şirketinden oluşan farklı bir müşteri listesi
 
Yaklaşımımız

Yaklaşımımız

İnsanlar ve işletmeler için değer yaratmaya odaklanırız ve tüm geleneksel tasarım becerilerini ve ayrıca günümüzdeki ve gelecekteki karmaşıklığa ve zorluklara yanıt vermek için gerekli tasarımla ilgili yeni becerileri içine alan ve tümleşik bir yaklaşım olan benzersiz Yüksek Tasarım Sürecine göre çalışırız.

Sürdürülebilir bir geleceğe doğru

Sürdürülebilir bir geleceğe doğru

Sürdürülebilir gelişme, neredeyse yirmi yıl boyunca Philips Tasarım yaklaşımında çok önemli bir faktör olmuştur. Sosyal ve çevresel şartlarla ilgili derinlemesine araştırma, çözümlerimizin bazı yerel yaşam biçimleri ve gelenekler ile gerçekten ilgili olduğu anlamına gelir.

Tasarımla İnsan Sevgisi

Tasarımla İnsan Sevgisi

2005 yılından bu yana, toplumumuzun hassas bölümlerini etkileyen toplumsal ve çevresel sorunları hedef alan insancıl önerileri geliştirmek üzerinde çalışıyoruz. Sivil Toplum Kuruluşları, kamu kurumları ve bütünleyici deneyim ve değerlere sahip sosyal oyuncular gibi geleneksel olmayan iş ortaklarımızla birlikte, dünyanın gelişen toplumlarına sağlık ve çevre konularında gelişme sunmak için çözümler üzerinde çalışıyoruz.